90 yaşındaki büyükanne, torunuyla birlikte Taylor Swift konserini izlemeye gitti

rookiemag

New member
Bu içeriğe erişmek için Haberler'e katılın

Ayrıca hesabınızla seçili makalelere ve diğer premium içeriklere ücretsiz erişim.

E-postanızı girip Devam'a basarak, Haberler'in Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş olursunuz. Bu politikaya Finansal Teşvik Bildirimimiz de dahildir.

Geçerli bir e.

Sorun mu yaşıyorsunuz? Buraya tıklayın.

Bir büyükanne yakın zamanda önemli bir doğum gününü Taylor Swift'in “Eras Tour”unda kutladı.

Nancy Strong, son 10 yıldır önemli bir “Swiftie” olan Dallas, Teksas'lı bir seyahat acentesi CEO'sudur.

Strong, bu hafta Haberler Digital'a yaptığı açıklamada, pop yıldızına olan sevgisinin 2009 yılında Kanye West'in Swift'in MTV Video Müzik Ödülleri'ndeki kabul konuşmasını yarıda kesmesiyle başladığını söyledi.

BU 'DIRTY DANCING' NOSTALJİK FESTİVALİNDE, HAYRANLAR HAYATLARININ ZAMANINI GEÇİREBİLİRLER

“O durumla o kadar zarif bir şekilde başa çıktı ki, o zamandan beri ona hep hayranlık duydum” dedi.

90 yaşındaki işletme sahibi, aralarında yaklaşık 55 yaş fark olmasına rağmen Swift'le birçok yönden özdeşleşebildiğini söyledi.

Nancy Strong (solda), torunu Jennifer Strong ile birlikte, Nancy Strong'un 90. yaş günü kutlamaları için Fransa'nın Paris kentinde düzenlenen “Eras Tour”a katıldı. (Jennifer Güçlü)

“O, 60'larda beş çocuğumu büyüttüğüm Redding, Pennsylvania'da büyüdü. [it] Haberler Digital'a gönderdiği e-postada “Kalbimde her zaman özel bir yeri olacak” dedi.

Strong, 90. yaş gününü “Eras Tour”da Taylor Swift'in performansını izleyerek büyük bir şekilde kutlamak istediğini söyledi.

HELEN KELLER'IN DOĞUM YERİ IVY GREEN, 'THE MIRACLE WORKER' HAYRANLARI İÇİN ÖNEMLİ BİR SEYAHAT DESTİNASYONU

“90. yaşımı Taylor Swift eşliğinde dans ederek kutlamak istedim!” dedi.

Swift, bu yazın başlarında Fransa'nın Paris kentine uğradı. Bu nedenle Strong, torunu Jennifer Strong'u da yanına alarak Avrupa'ya gitti.

Nancy Strong Taylor Swift'in Eras Turunda

Nancy Strong, Haberler Digital'a kalbinin genç olduğunu ve birçok yönden pop yıldızı Taylor Swift'le özdeşleştiğini söyledi. (Jennifer Güçlü)

32 yaşındaki Jennifer Strong, Haberler Digital'a yaptığı açıklamada, büyükannesiyle birlikte konsere gitmenin “saf bir sihir” olduğunu söyledi.

“Katılan herkes gibi Grammy de Taylor'a hayran kalmıştı ve hemen dans edip şarkı söylemeye başladı,” dedi.

TAYLOR SWIFT'İN 'ERAS TURNESİ'NİN KALİFORNİYA GÖSTERİSİ 'MICROEARTHQUAKE' OLARAK SINIFLANDIRILDI: BU 5 ŞARKI EN YÜKSEK SESLE ÇIKTI

“Bunlar gerçekten sonsuza dek saklayacağım anılar.” diye ekledi.

İkili daha sonra Haziran ayı sonlarında Swift'in Londra, İngiltere'deki konserlerinden birine katıldı ve Nancy Strong, şarkıcıyı çok rağbet gören turnede birden fazla kez gören bir Swiftie oldu.

Nancy Strong ve Jennifer Strong The Eras Turundan Önce

Nancy Strong ve Jennifer Strong, Swift'in “Eras Turnesi”nin Avrupa ayağı sırasında pop yıldızını görmek için Paris ve Londra'ya gittiler. (Jennifer Güçlü)

Nancy Strong, en sevdiği Taylor Swift şarkısının, sözleriyle kurduğu bağ nedeniyle 2019 çıkışlı “Lover” albümündeki “The Man” olduğunu söyledi.

YAŞAM TARZI BÜLTENİMİZE KAYDOLMAK İÇİN TIKLAYIN

Haberler Digital'a verdiği demeçte, “1970'lerde erkek egemen bir dünyada bir iş kuran ve 'Erkek olsaydım daha hızlı oraya varabilir miydim?' diye düşünen bir kadınım. Bu sözler beni gerçekten etkiledi.” dedi.

Nancy Strong The Eras Tour ürün standında

Strong, 90. yaş gününde tek isteğinin Taylor Swift ve onun müziği eşliğinde dans etmek olduğunu söyledi. (Jennifer Güçlü)

Başarılı iş insanı, 70 yıldır eşi Ace Strong ile evli olduğunu ve “Lover” albümünü sevdiğini, çünkü ona gerçek aşklarını hatırlattığını söyledi.

“İnanın bana, bunun uzun yıllar sürdüğünü biliyorum ama günün sonunda, [my] “Kalbim hala 20 yaşında.”
Jennifer Strong, büyükannesinin “Eras Tour”da “The Man”i dinlemesini izlemenin “bir döngüyü tamamlama anı” olduğunu söyledi.

FOX NEWS UYGULAMASINI ALMAK İÇİN TIKLAYIN

“Grammy bana her zaman sektöründe çalışkan, pozitif ve tam bir patron olmanın ne anlama geldiğini gösterdi! (Tıpkı Taylor gibi!)” dedi e-posta yoluyla.

Eras Tur sahnesi ve Taylor Swift

Teksaslı 90 yaşındaki bir kadın, önemli doğum gününde Avrupa'daki “Eras Turu” duraklarına katıldı. (Jennifer Strong/Getty Images)

Nancy Strong, bu yılın ilerleyen dönemlerinde Swift'in ABD turnelerinden birine torunuyla birlikte katılmayı umduğunu söyledi.

“Jen'in ne zaman olduğunu biliyorum [Strong] “'The Eras Tour' konserindeki zamanımıza dönüp baktığımda, kulaktan kulağa sırıttığını görüyorum ve bu benim kalbimi dolduruyor” diye ekledi.

Daha fazla Yaşam Tarzı makalesi için www.Haberler/lifestyle adresini ziyaret edin.

Büyükanne, kariyeri boyunca dans etmeye ve Swift'e destek olmaya devam etmeyi umduğunu da sözlerine ekledi.

“Bana güvenin, bunun uzun yıllar sürdüğünü biliyorum ama günün sonunda, [my] “Kalbim hala 20 yaşında.”