Havayolu yolcusu, karısının yanına oturabilmek için koltuk değiştirmeyi reddeden adamı tokatlamak istediğini söyledi

rookiemag

New member
Karısının yanına oturabilmek için yan yana iki havayolu koltuğu ayırtamayan bir adam, bir yolcunun koltuk değiştirmeyi reddetmesi üzerine hüsrana uğradı.

Jay Kloss ve eşi Zoe, Virgin Australia uçuşlarının business class bölümünde yan yana iki koltuk ayırtamadıkları için ayrıldılar. Jay koridordaydı, Zoe ise pencerenin yanında aynı sırada ama uçağın farklı taraflarında oturuyordu.

Business sınıfında sekiz koltuk vardı ve orta koltuk yoktu.

OTOBÜSTE TEKERLEKLİ SANDALYEDEKİ ADAM, ANNE VE KÜÇÜK KIZI İÇİN HAREKET ETMEYİ REDDEDİYOR

Jay, TikTok’ta olayı ayrıntılarıyla anlatan bir video yayınladı ve takipçilerine diğer yolcunun koltuk değiştirmesini istemekle hatalı olup olmadığını sordu.

“Ona tokat atmak istedim” dedi.

Karısının yanına oturabilmek için yan yana iki havayolu koltuğu ayırtamayan bir adam, bir yolcu arkadaşının koltuk değiştirmeyi reddetmesi üzerine hüsrana uğradı. (TikTok/Jay Kloss)

Uçuş rezervasyonu yaptığında diğer koridor ve pencere koltuklarının ikisinin de dolu olduğunu açıkladı. Jay, bir yolcuyla koltuk değiştirebileceğini varsaydı, çünkü o kişi uçağın diğer tarafında aynı koltuğa sahip olacaktı.

Jay, “Ne olursa olsun, ben ve Zoe birlikte oturuyoruz… YANLIŞ,” dedi.

YENİ FORMA ADAM TABANCALAR, AR-15, TASER, SAHTE ABD MAREŞAL ROZETİYLE UCAĞA BİNMEYE ÇALIŞTI

Çift uçağa binerken Jay, koridorda oturan adama kibarca, “Hey kardeşim, hanımımın yanına oturabilmem için hareket eder misin? Bugün onun doğum günü” diye sorduğunu söyledi.

Jay, “Ve o sadece bana bakıyor ve yanıt vermiyor,” diye devam etti. Zoe’nin pencere kenarına atıfta bulunarak “Sonra ‘Hayır. Yapmayacağım. Ama burada oturacağım’ dedi.”

Ancak Jay, Zoe’nin mide bulantısını önlemek için her zaman bir pencerenin yanında oturduğunu açıkladı.

Jay, “Yani, bizi boş yere koridorun iki yanına oturtacak. Aynı koltuk,” dedi. “Yani her neyse, ‘Abi, gerçekten mi? Bizimle yer değiştiremeyeceğinden emin misin?’ Ve bana cevap vermiyor.”

Zoe daha sonra adamın yanındaki pencere kenarındaki koltuğuna oturdu ve ona bir sorun olup olmadığını ve doğum günü olduğu için koltuk değiştirmenin mümkün olup olmadığını sordu ve kocasıyla oturmak istedi.

DELTA UÇUŞ GÖREVLİSİ TEKERLEKLİ SANDALYELİ YOLCUYA TSA’NIN ONU ‘SİLAHLARIYLA’ UÇAKTAN İNDİRECEĞİNİ SÖYLEDİ

İddiaya göre adam ona “Hayır, sorun değil. Sadece hareket etmiyorum” dedi.

Jay, bir yolcuyla koltuk değiştirebileceğini varsaydı, çünkü o kişi uçağın diğer tarafında aynı koltuğa sahip olacaktı.

Jay, bir yolcuyla koltuk değiştirebileceğini varsaydı, çünkü o kişi uçağın diğer tarafında aynı koltuğa sahip olacaktı. (Instagram/Jay Kloss)

Jay daha sonra takipçilerine, “Bir şeyi mi kaçırıyorum? Biri bana burada neler döndüğünü açıklayabilir mi? Aynı koltuk, sadece koridorun farklı bir tarafında.”

Ancak pencerede Jay’in yanında oturan kişi Zoe ile yer değiştirmeyi teklif ettiğinden çift yan yana oturdu.

HABERLER SUNULDU

Videodaki yorumlar, ezici bir çoğunlukla, adamın Jay ile koltuk değiştirmesi gerektiği fikrini geri püskürttü.

LIFESTYLE BÜLTENİMİZE ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Birçok kullanıcı, çiftin oturmak istedikleri koltukları rezerve etmeleri gerektiğini ve Zoe’nin doğum günü olsa bile adamın onlara oturmak için koltuğundan vazgeçeceği varsayımının olmaması gerektiğini söyledi.