Köpek annesi, yavrusunu İtalya'da bir ay sürecek Avrupa tatiline götürmek için 900 dolar harcıyor: 'Harika bir arkadaş'

rookiemag

New member
Bir evcil hayvan sahibi, köpeğinin seyahat ettiği her yerde kraliyet muamelesi görmesini sağlıyor.

Glasgow, İskoçya'dan 23 yaşındaki Catherine Sophie, yakın zamanda köpeğiyle birlikte bir ay tatile çıktı.

Sophie, Teddy'nin üç yaşında bir Maltalı olduğunu ve iş seyahat etmeye geldiğinde “harika bir arkadaş” olduğunu söyledi.

KANADALI 'INFUNENCER KÖPEK' DÜNYAYI SEYAHAT EDİYOR, 2.500 $ DEĞERİNDEKİ 75 PARÇA GARDROBLA LÜKS BİR HAYAT YAŞIYOR

“Gerçekten şanslıydım [as] çok iyi huyludur. Tek başıma gittiğim için o benim için harika bir arkadaştı” dedi SWNS'e.

Bir oyuncu olarak Sophie'nin sık sık iş için seyahat ettiğini ve Teddy'yi de yanında götürdüğünü söyledi.

Catherine Sophie, gezi için köpeği Teddy'yi Glasgow, İskoçya'daki evlerine götürmek için yaklaşık 900 dolar harcadı. (SWNS)

Ancak bu gezi tamamen eğlence amaçlıydı ve Sophie, Teddy'yi bir ay boyunca evde bırakma düşüncesine dayanamadığını söyledi.

“Ailem Teddy'ye bayılıyor ama ben bir aylığına gideceğim için [have been] Onu götürmeleri için çok şey var” dedi SWNS'e.

AMAZON İADE KUTUSUNDA YANLIŞLIKLA GÖNDERİLEN UTAH KEDİ, DEPO ÇALIŞANI TARAFINDAN EVİNDEN 650 KM UZAKTA BULUNDU

Gözlerini İtalya'ya dikmiş olan Sophie ve Teddy, Nisan 2024'ün başında Glasgow'dan Roma'ya doğru yola çıktılar.

Alışveriş sepetindeki Teddy

Teddy, sahibi Catherine Sophie ile İtalya'nın bazı bölgelerini ziyaret edecek kadar şanslı olan üç yaşında bir Maltalı. (SWNS)

Havayolunun evcil hayvan ücreti ve Teddy'nin önceden ihtiyaç duyduğu aşılarla birlikte Sophie, Teddy'yi İtalya'ya götürmek için yaklaşık 500 dolar harcadığını söyledi ve SWNS'ye “buna tamamen değdiğini” söyledi.

İkili, İtalyan topraklarına ayak bastıktan sonraki ayı Roma, Bari ve Civitavecchia'yı ziyaret ederek geçirdi.

NEW YORK İTFAİYECİSİ, ARABA ÇARPTIKTAN SONRA KURTARILMASINA YARDIM ETTİĞİ YAVRU KÖPEĞİNİ SAHİPLENDİ: 'ONU ALMAK İSTİYORUM'

Sophie, SWNS'ye “Bu her zaman yapmak istediğim bir şeydi” dedi.

Sophie ve yavrusu yolculuk boyunca köpek dostu Airbnb'de kaldılar ve hatta bir toplu taşıma kartını bile paylaştılar.

Teddy Kolezyum'da

Teddy, İtalya'daki diğer popüler yerlerin yanı sıra Kolezyum'u da ziyaret etti. (SWNS)

“İtalyanca öğrenmeye çalışıyorum, bu yüzden bunun harika bir fırsat olacağını düşündüm” dedi.

YAŞAM TARZI BÜLTENİMİZE KAYIT OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

İkili ayrıca Kolezyum'u, Vatikan'ı, Sophie'nin büyük büyükbabasının savaş mezarını, plajı ve daha fazlasını ziyaret etti.

Ancak kasırga yolculuklarının ardından ikilinin Glasgow'a geri dönmek için daha uzun bir rota izlemesi gerekti.

Teddy havaalanında

Sophie, gidiş-dönüş tüm uçuşlarda Teddy'nin yanında olabildiğinden emin olmak istiyordu, bu yüzden uçakların ana kabininde kendisine eşlik edebilmesi için fazladan para ödedi. (SWNS)

Birleşik Krallık köpeklerin ana kabinde yolcularla seyahat etmesine izin vermediğinden Sophie, eve dönerken Teddy'nin yanında oturabileceğinden emin olmak için elinden geleni yaptı.

Çift, Belfast'a giden bir otobüse binmeden ve İskoçya'ya giden bir feribota binmeden önce Roma'dan Amsterdam'a, ardından Amsterdam'dan Dublin'e uçtu.

FOX HABER UYGULAMASINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

SWNS'e göre, Teddy'nin yanında seyahat etmesini sağlamak için iki günlük eve dönüş yolculuğu Sophie'ye yaklaşık 450 dolar fazladan mal oldu.

Ancak Sophie buna değdiğini söyledi; çünkü Teddy onun köpeği ve “benim sorumluluğum”.

İtalya'da köpek

Bir kadın Malta köpeğini bir ay sürecek İtalya tatiline götürdü. (SWNS)

Şöyle ekledi: “Oraya gidiş dönüş yolculuğum düşündüğümden çok daha sorunsuz geçti.”

Sonuçta, Sophie, yavrusunun İtalya'yı onunla birlikte görmesi için yalnızca ulaşım için yaklaşık 900 dolar harcadı.

Daha fazla Yaşam Tarzı makalesi için www.Haberler/lifestyle adresini ziyaret edin.

Brittany Kasko, Haberler Digital'de yaşam tarzı yapım asistanıdır.